Vyznanie II.

Autor: Michal Bukovecký | 24.9.2008 o 20:39 | Karma článku: 2,55 | Prečítané:  619x

„Nechcem si myslieť, že mám Lásku len preto, lebo je to v móde......Chcem prežívať Lásku lebo viem, že len s Tebou dokážem byť skutočne šťastný...“ (..ja..)

 

 

 

 

Nedovoľ mi kráčať!         Lebo by som mohol od Teba odísť...

Nedovoľ mi rozprávať!    Lebo slovami by som mohol pokaziť to krásne čo máme...

Nedovoľ mi spať!            Pretože spánkom môžem zmeškať tu najkrajšiu chvíľu s Tebou...

Nedovoľ mi zavrieť oči!   Lebo neuvidím tvoj najkrajší úsmev...

 

Ale dovoľ mi dýchať!      Pretože každý môj nádych a výdych je určený len pre Teba...

Dovoľ mi počúvať!          Aby som dokázal vnímať všetko, čo mi hovoríš tým najkrajším hlasom na tejto planéte...

Dovoľ mi žiť!                  Lebo každučký úder môjho srdca znamená dve slova :

        „Ľúbim Ťa“

 

 

            Tak ako vták sa chcem vznášať nad Tebou aby som z výšky mohol pozorovať, či sa k Tebe nepribližuje nejaké nebezpečenstvo. Ako vlk sa chcem pohybovať po zemi a tak odháňať všetko zlé, čo sa k Tebe zakráda.

            Chcem stáť oproti Tebe a dívať sa ti do oči, aby si videla ako to myslím vážne. Nechcem stále striehnuť na to, či sa na nás niekto práve pozerá. Možno niekedy by to bolo dobre, aby každý vedel ako ťa mam rád.

 

Chcel som kvôli Tebe vyletieť ku hviezdam a dohodnúť sa s nimi, ktorá kedy spadne, aby si vedela kedy ich máš sledovať a tak bola šťastná. S mesiacom by som sa dohodol, aby stále svietil svojou žiarou na miesto, kde som ťa prvýkrát pobozkal. Lebo to miesto si chcem zapamätať do konca svojho života, ktorý bez Teba neznamená nič. Ukryla si vo mne kúsok seba, vošla do môjho srdca a zamkla ho na tri zámky z ktorých každý niečo vyjadruje.

Keď sa na mňa usmeješ, tak je to pre mňa ako keď psík dostane zaslúženú odmenu po vykonaní toho, čo od neho chceli. Lebo ako on sa celý čas snaží aby odmenu získal a keď ju má, tak je to pre neho niečo prečo bojoval s veľkým odhodlaním. Ešte som nevidel nič krajšieho ako keď vezmeš moju ruku do svojej, staráš sa o ňu a hladíš ju s veľkou opatrnosťou a nehou.

Ďakujem ti za pocit šťastia, ktorý ma napĺňa chuťou do života...... života s Tebou...... Ten pocit ti chcem prinášať deň čo deň, len preto, aby si vedela, ako ťa neskutočne milujem...ako túžim po tom, aby si bola zahrnutá všetkým krásnym na tejto planéte....ako chcem, aby tvoje srdce vedelo dať svoju lásku všade kde je a dokázalo sa usmievať aj vo chvíľach nie tak krásnych.

Keď sa na mňa pozrieš tým tvojím pohľadom, tak som hneď unesený do ríše trvalého šťastia  a pokoja, kde nikdy nemám pocit opustenosti. Neviem a nechcem si predstaviť svoj život bez tvojej tváre, ktorá mi vždy hlási ako veľmi dokážeš odplácať dobro a lásku.

Nechcem, aby si si myslela, že nedokážeš dávať tak ako dostávaš. Ver, že dávaš viac ako si schopná. Dávaš mi viac ako si sám zaslúžim. Dávaš mi to najkrajšie čo len môžem dostať. A to samú seba. Keď som s tebou, tak sa nemôžem sústrediť na nič iné. Dokážem myslieť len na jedno a to na to, ako ťa stále viac a viac robiť šťastnou.

Každú sekundu svojho života by som ti chcel rozprávať o láske. O tom, ako si neuveriteľne obdarená darom nezištnej lásky, ktorý veľa ľuďom chýba. Dokážeš ľúbiť tak ako málokto a svoje srdce mať vyhradené pre to pravé a najbližšie tomu tvojmu....

Veril som, že moje srdce našlo to, ktoré beznádejne hľadalo až kým nenašlo to tvoje.....Teším sa na to, čo príde, na tú veľkú skúšku vytrvalosti v láske. Verím, že v nej nezlyhám....Prosím ťa, pomôž mi v tom....

 

Ľúbim Ťa!!

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

Stĺpček Petra Schutza

Ropný úder posúva iránsku kauzu do vyššej ligy

Iránske popieranie autorstva popletie akurát Európu.


Už ste čítali?