Vyznanie

Autor: Michal Bukovecký | 4.4.2006 o 0:17 | Karma článku: 3,87 | Prečítané:  1308x

Tak ako sa hvezdár zapozerá na nočnú oblohu a zaľúbi sa niekedy len do jednej jedinej hviezdy, tak som sa ja zapozeral na Teba a v tom okamihu by mohla okolo mňa zúriť aj tretia svetová vojna a ja by som od Teba svoj zrak nespustil.

Bolo to niečo neskutočné keď si sa po prvýkrát ozvala a tvoj hlas vo mne znel ako ten najkrajší orchester, ktorý hrá svoju najlepšiu skladbu. Odkedy Ťa poznám, tak každé ráno vstávam s pocitom, že bez Teba nemôžem dýchať. Každé ráno by som chcel za Tebou utekať a hovoriť ti o láske. O tom ako ťa mám rád. Svoju lásku ti vyznám na mieste, kde anjeli budú spievať na radosť a slávu, že som ťa spoznal a zaľúbil sa do Teba. Moje kroky nech sú tvojimi krokmi a moje srdce nech je tvojim srdcom.


Ja kvôli Tebe položím aj svoj vlastný život, len aby si bola živá a šťastná. Som ochotný zostúpiť aj do samých pekiel, len aby tvoje srdce nikdy nepoznalo bolesť. V žiadnom prípade nebudem brať nijaký ohľad na seba a budem za vždy starať len o tvoje dobro na tomto svete. Kvôli Tebe aj preplávam celý oceán krížom - krážom, len aby som ťa mohol vidieť šťastnú a mohol sa dotknúť tvojej najkrajšej tváre. Som ochotný vyliezť aj do tých najvyšších výšok za tvoj jediný a úprimný úsmev, ktorý dokáže vyliečiť samého blázna a takisto dokáže spraviť z obyčajného človeka blázna. Blázna do Teba!


Neviem a nechcem si predstaviť svoj život, keby si doňho nevkročila a tým ma nezachránila. Moje srde bude stále biť len pre Teba a moje pery budú stále rozprávať len o Tebe a tvojej kráse, ktorú nie som schopný k ničomu n tejto planéte prirovnať, pretože taká krása je iba jedna a tou si Ty. Ak by to bolo v mojej moci, tak by som s Teba urobil ten najväčší a najkrajší div sveta.


Každú chvíľu prosím Boha o tvoje šťastie. Prosím ho, nech zošle anjelov a nech Ťa ochraňujú. Nech sprevádzajú každý jeden Tvoj krok, aby si sa nepošmykla a nič sa ti nestalo. Každú sekundu svojho malého života musím na Teba myslieť. Nedovolíš mi nič iné. Milujem keď sa smeješ a tak dávaš všetkým na známosť svoju neprekonateľnú túžbu byť šťastnou.


Nikdy v živote som nebol šťastnejší, než vo chvíli keď som ťa vtedy zazrel a spoznal Tvoju krásu. Prosím Ťa, nedovoľ mi aby som akýmkoľvek spôsobom nesplnil to, čo ti sľúbim.
Si pre mňa tým najväčším a najvzácnejším darom, o akom sa človeku ani nesnívalo. Chcem byť stále pri Tebe. Prosím Ťa dovoľ mi to.


Mám ťa rád!!!

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

Stĺpček Petra Schutza

Ropný úder posúva iránsku kauzu do vyššej ligy

Iránske popieranie autorstva popletie akurát Európu.


Už ste čítali?